KONST / Litografier / Färgetsning 4126408
nr 412 6408
Färgetsning
Roberto Matta, 94/99, Komposition, 40 x 54
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 maj 2006
1.000 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.500 kr